تبلیغات
یا مرتضی علی علیه السلام - دعای حضرت مهدی (عج) برای مقام معظم رهبری در عرفات
 
یا مرتضی علی علیه السلام
الحمدالله الذی جعلنامن المتمسکین بولایة امیرالمومنین علیه السلام
 
 

این ولی خدا میگفت كه در عرفات دیدم وجود نازنین امام عصر ارواحنا فداه به مقام معظم رهبری با اسم دعا میكرد . sedighi1

 

حجة الاسلام صدیقی :

قضییه آقا بعد از حضرت امام خدا شاهده از جزء كرامتهاست. اگر در زمان امام ، آقا به عنوان ولی امر مطرح بود زده بودندش .

آقای طبا طبائی میگوید این آیات ولایت را در سوره مائده ، خدا جا سازی كرده بود .كه اگر این گونه جا سازی نشده بود مورد هجمه اهل سقیفه قرار می گرفت.

امام ایشان را تحت پوشش قرار داد ، انگشت هدایتش را هم به سوی او گرفت كه این برای ولایت مناسب است ، هم تصریح فرمودند كه ایشان می تواند این كار را بكند ، هم بعنوان اسلام شناس ، مثل آفتاب می درخشی ، این تعبیراتی را كه فقط در مورد ایشان بود . عملأ هم الله أعلم حیث یجعل رسالته .

من همین قدر به شما بگویم ، خدا گواه است بنده از یك ولی خدائی خودم كرامت دیدم . ایشان به من گفتند كه شما این سفر دوباره به مدینه بر می گردید و مهمان خانم زهرا سلام الله علیها هستید . مدینه قبل بودم در یكی از سفرها برنامه ای هم نداشتم ، ولی به من فرمودند شما این سفر دوباره به مدینه برمیگردید .

من این تعبیر مهمان خانم زهرا (س) هستید را موقعی كه در هواپیما بودم میرفتم یك جریانی پیش آمد در ذهنم آمدكه ما در این سفر مهمان خانم زهرا (س) هستیم .

این ولی خدا میگفت كه در عرفات دیدم وجود نازنین امام عصر ارواحنا فداه به مقام معظم رهبری با اسم دعا میكرد .

و با یك حالی گفتند : طوبی له ، طوبی له ، طوبی له .

این عَلَم صاحب دارد ، این سید صاحب دارد ، سر سوزنی هم تعلق به این دنیا ندارد .

نه این عمارت ، نه این رهبری ، نه بر مالشان اضافه كرده ، نه برژستشان اضافه كرده است .

یكی از علمای موجودی كه خیلی هم با آقا موافق نیست و جزء نگرانی هاست ، ایشان یك وقت بعد از ولایت آقا به بیت آقا رفته بود ، آقا به زور ایشان را جلو انداختند وپشت سرش نماز خواندند ، رهبر جامعه پشت سر ایشان نماز خواند .

آیت الله خوشوقت میگفتند كه من وارد شدم به بیت برای روضه شان شركت كنم از آن درب آمدم كفشهایم را درآوردم . بعد از روضه هم ایشان یك شامی دارند و شام میدهند وبنا شد كه خدمتشان برویم شام. منتها كفش من آنطرف بود .گفتند كه حضرت آقا با اصرار نعلین های خودشان را گذاشتند جلوی من و خودشان پا برهنه آمدند .

كجای عالم شما یك همچنین كسی را پیدا میكنید ؟ شما كسی را پیدا میكنید كه یك آخوندی تا عمر داشت هر تیری كه در تركش داشت تا آخرین روز حیاتشان هم به امام (ره) زد هم بر ایشان . اما بعد از وفات ، آقا در حق ایشان هم كم نگذاشتند .

كجای عالم شما اینجور پیدا میكنید ،این خُلق ، خُلق سلاطین است ؟ شما یك موجود مادی نفسانی پیدا كنید كه بتواند این سعه صدر را داشته باشد، این ژست ژست انبیا ست .آخوند های عادی نمی توانند این كارها را بكنند .

یك آخوندی كه الان جزء مخالفین خیلی سر سخت است یك وقتی كاره ای بود ، یك رئیس دادگستری حرفش را گوش نكرده بود ، یك گارد نظامی برایشان قرار داد گفت با حقارت كوچكش كنید تا بیاوریدش .

خیلی از اینجا تا آنجا فاصله است.

در تمام فراز ونشیبها كسی مثل كوه ، المؤمن كالجبل الراسخ لاتحركه العواصف این نیست مگر روح انقیاد و بندگی، وهمین هم باعث شده كه خدا پرچم را به دست ایشان بدهد .

حضرت امیر(ع) كفشهای پیغمبر را داشتند وصله میزدند، پیغمبر خدا فرمودند : لیضربنكم رجل على تأویل القرآن كما ضربتكم على تنزیله‏

عرض كردند چه كسی است ؟ فرمود: هذا خاصف النعل

اصلا اشاره به این تواضع بوده - همین كسی كه دارد كفشهای پیغمبرش را پینه میزند - فردا پرچم به دست این است و شما با او مقابله میكنید و او مجبور میشود شمشیر بزند در تاویل ،آنگونه كه ما شمشیر زدیم برای تنزیل . لئن شكرتم لأزیدنّكم‏ ‏

بدانید من خیلی حرفها دارم كه چه وضعی داشت قبل از انقلاب و انقلاب چه كرده ،امام چه معجزه ایست و چه رهگشایی است برای آمدن امام زمان (عج).

امام مشكل فرج را حل كرد این انقلاب خیلی از مشكلات اعتقادی را حل كرد ، امام زمان (عج) انشاءالله تشریف می آورند، انشاءالله نزدیك است .باش تا صبح دولتش بدمد .

قدر این آقا را بدانید ، این سید بزرگوار این رهبر ، والله عبد صالح است ، والله ولی خداست ، اهل ارتباط است ، سیمی وصل داره ، دل شكسته ای داره ،زجه های سحر داره ، گریه های جانسوز داره ، توسلات داره ، عالَمی با مادرش حضرت زهرا داره ، برایش دعا كنید ،كمكش كنید ، شبهات را بزدائید ، با سعه صدر بدون مراء بدون جدال، با اخلاقتان با سعه صدرتان

كونوا له زیناً ولا تكونوا علیه شیناً .

agha1

 

تبدیل از فایل صوتی : آقای كامرانی

دانلود فایل صوتی  1.44  مگابایت

نوع مطلب :
برچسب ها :

ارسال شده در تاریخ : جمعه 23 مهر 1389 :: توسط : مهدی اسدی خانوكی
درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ: مهدی اسدی خانوكی
منوی اصلی
آرشیو مطالب
مطالب اخیر
نویسندگان
پیوندها
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
جستجو